Professionele erotische massage voor vrouw en man.
Gediplomeerde erotische masseur geef overheerlijke massage dat langzaam spelende wijs opgebouwd wordt tot een fijn happy end. Anderhalf uur zeer goede massage. Ik heb een luxe stevige massagetafel waar u heerlijk op leg. Eerst besteed ik goede aandacht aan de spieren, zo dat u goed op u gemak voel dat vindt ik belangrijk. en daar na puur erotisch... Het is heel relax en spannend.
Tijdens de massage ben ik ook naakt. Mij aanraken mag ook waar u wil. Ook geef ik super heerlijke body tot body massages. Het is ieder een fijne levens ervaring. na de sessie voel u als herboren.
Hygieene en discretie en respect voor elkaar is belangrijk. U kan bij mij voor en na de massage ook douchen. Ik douch zelf ook net voor dat de klant kom. Ik ben altijd fris en geschoren en de auto kan u makkelijk parkeren , ik woon in een rusttig klein dorpje.